Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Apartament Lipnik

Lipnik, śląskie

  • 895 000 zł
  • 110 m²
  • 8 136,36 zł/m²

Zdjęcie

Nikodem Ankudowi...

Skontaktuj się

Apartament Lipnik

Lipnik, śląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

895 000 zł

110 m²

8 136,36 zł/m²

Apartament Lipnik

Zaktualizowane: 15 maja 2026

895 000 zł 110 m² 8 136,36 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2010
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2010

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 895 000 zł (8 136,36 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 110 m², 4 pokoje
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2010
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Media: Internet
  • Miejsce parkingowe: tak (3 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-3-MS-INVEST

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NIKODEM ANKUDOWICZ
Agent prowadzący
 

Przestronne, eleganckie mieszkanie 110 m² 3 miejsca parkingowe Lipnik, Bielsko-Biała
Marzysz o nowoczesnym wnętrzu, w którym od razu poczujesz się jak w domu?
Prezentuję wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 110 m², położone w cichej i zielonej części Bielska-Białej w Lipniku. (...)

Agent

Nikodem Ankudowicz

507 201...

507 201 523

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Nikodem Ankudowicz

507 201...

507 201 523

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Nikodem Ankudowicz

Zostaw telefon, oddzwonimy