Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Dom w górach Lipnik - Lista aktualnych ogłoszeń

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

799 000 zł215 m² 3 716,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Na sprzedaż dom idealny dla rodziny poszukującej komfortowego miejsca do zamieszkania w bliskiej odległości do centrum Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł215 m² 5 116,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 869 m²

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Na sprzedaż: dom z działką inwestycyjną przy jednej z głównych ulic Bielska-Białej Szukasz nieruchomości, która łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipnik

Lipnik,małopolskie

430 000 zł100 m² 4 317 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny w trakcie realizacji o powierzchni 99,60m2 znajdujący się w miejscowości Lipnik. Pozwolenie na budowę zostało wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipnik

Lipnik,małopolskie

350 000 zł210 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:17 900 m²

Sprzedam wolnostojący dom w Lipniku wybudowany w 1988r. Na działce o wielkości 1,79 ha w otoczeniu lasu i zieleni. Na parterze znajdują się dwa niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipnik

Lipnik,małopolskie

400 000 zł260 m² 1 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Witam mam do sprzedania dom jednorodzinny. Dom posiada trzy pokoje kuchnie i łazienkę do adaptacji poddasze oraz pomieszczenie gospodarcze.Dom zbudowany jest na działce 20ar możliwość dokupienia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij